Търсене на постове: #релакс

1213616587315045.jpg euro2008
Русия релаксира преди решаващия двубой с Швеция
http://sportal.bg/euro2008/news.php?id=1382
Petar
denix
@Judith поздрав с песента Eric Fernandez - Adios Andalucia, ако не я знаеш може да я дръпнеш от лика там има и др хубави такива песни :) релаксиращи са!
http://88.213.195.38/files/relax/
Никола Павлов
Nick
Мъничко релакс и за мен най-после. Изразява се в наливане с биричка и зяпане на телевизия в приятна компания.
Георги Гърдев
GeorgeSG
С няколко епизода на "Женени с деца" и е тотален релакс :) (особено след 9 часа в даскало :))
AM
Mishef
Ходих на плаж, след това фитне, баня, яйца с маслини и сега малко релакс 30 мин., след това едно шано кафенце и съм идеалка ;)
melkor
melkor
Довечера в "Пъзела" на Hellmarch! Сега - почивка и релакс.
Goldy
Трябва да свърша малко работа и се надявам днес да е за релакс. Ама много се надявам :)
dobo
dobo
Релакс дей.Готино:Хърватите отхвърчаха...Кофти:Нещо ми е нервно...Браво на пробъбли сърбетата за Tuborg lemon...
clarisa
Днес супер куц ден .Не стига ,че съм болна ми и на работа трябваше да ходя. Е най-накрая вкъщи и РЕЛАКС
BuKToP
Снощи имах тежък "тийм билдинг" с колеги и приятели... Ще релаксирам пред телевизора днес.
Петър Илиев
pesho
Супер мързелива неделя... мислех да посвърша малко работа, но май ще се излежавам пред телевизора... трябва да се релаксира...
RuuL
днеска уж релакс трябваше да е пък пак съм адски уморена сега ще видим дали ще ми дойде настроение за парти
Ив
rhea
Хапнах и сега ще си пусна някое филмче да релаксна малко. Че от утре - земи тая сесия.
Александър
aftercollabz
Доста пообикаляхме с една приятелка из Ямбол.Забавно. :) Изморих се яката, но поне е петък и ще има яко релакс. :D
Snoopy
blacksnoopy
@_GaN_ Става, ако ти се гледа филм за релакс :) Американска комедия :)
Страница: 22 23 24 25 26

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата