Nick
Мъничко релакс и за мен най-после. Изразява се в наливане с биричка и зяпане на телевизия в приятна компания.
melkor
Довечера в "Пъзела" на Hellmarch! Сега - почивка и релакс.
dobo
Релакс дей.Готино:Хърватите отхвърчаха...Кофти:Нещо ми е нервно...Браво на пробъбли сърбетата за Tuborg lemon...
clarisa
Днес супер куц ден .Не стига ,че съм болна ми и на работа трябваше да ходя. Е най-накрая вкъщи и РЕЛАКС
BuKToP
Снощи имах тежък "тийм билдинг" с колеги и приятели... Ще релаксирам пред телевизора днес.
pesho
Супер мързелива неделя... мислех да посвърша малко работа, но май ще се излежавам пред телевизора... трябва да се релаксира...
RuuL
днеска уж релакс трябваше да е пък пак съм адски уморена сега ще видим дали ще ми дойде настроение за парти
rhea
Хапнах и сега ще си пусна някое филмче да релаксна малко. Че от утре - земи тая сесия.