theheaven
Днес е ден за релаксация - с чаша горещо капучино и кроасан с мнооого шоколад!
Vall_Bs
след работа релакс музика някой филм а между другото как най-лесно да изтеля филм от интернет?
Fipo
радвам се на релакс след правене на проект за вчера ...
guardian-now
Пффф не ми се пише нищо.Искам релакс
pesho
ооо, най-после weekend.... женами ми е на гости... само кафенца, филми, релакс и жик-так....
toonito
Свърших си всичката работа (happy) ся да мине и понеделник!!! Слушам новия дис на Единака добре го нарежда бе : ) (нема казвам кой) Яко релакс до 1!
Nick
Наработих се за днес, време е за малко релакс.
RuuL
слушам разни работи от отдавна сложени в папка с архиви яко релакс неделя вечер,опитвам да се отърва от досадната мисъл че утре съм на бачкане