RlJt
от известно време закуската стана нещо задължително. чай, препечени филийки - с онова разбуждащо ухание на прегоряло
simplify
Поредния черен чай Dilmah. Отчаян опит да откажа следобедното кафе:-)
RlJt
чай с мед и лимон. и добро утро
eyes_on_you
Отчайващо,като чета разни постове тук и виждам неграмотни хора,които пишат аз-"ас" и направо ми иде да се грамна с грамофона.Ей хора май трябва да повторите 1 в