Търсене на постове: Работа

Юлиян
yuliyan
@bgdn, абе оправих се сякаш :) @svil4ok, единствено бих си купил лиценз за nod, но в момента не ми върши работа, така че... :/ йок
Светослав Стоянов
svetoslav
Ейп за днес приключих с даскалото, след малко ще отидем с едни авери да свършим една работа и след това ще отидем на по едно кафе :)
Анелия
Anellya
Нещо ме налегна тъгата. Мисля да стана за малко, белкем ми дойде акъла. По някое време може да седна пак. Лек ден и лека работа на всички работещи!
Александър
aftercollabz
Леле каква плейлиста избарах за няколкото часа работа, които ме чакат. :)
fransk Cognac
viktorkoichew
Хората вече имат навик да шмъркат кока докато съм на работа.. този път компанион от Вегас.. :x
                                                                                                                                                                                                                                                               
Drake
@notexist въздушна пушка върши ли работа ?
                                                                                                                                                                                                                                                               
Drake
@semprom ще бъде когато изровя 75 лв :( Или пък ако колегата довърши една работа за да мога да взема едни пари и да я платя и да се върна към стария комп :(
шУс!
notexist
@svetoslav там е работата, не знам кви съм ги плещила :D
Светослав Стоянов
svetoslav
@alex95 ще го измислиш в процес на работа, ако само той ти е останал пиши 1-2 реда да не е като без хич и го пускай :)
шУс!
notexist
@svil4ok мерси. не съм доволна обаче. тия жени не се научиха... скучна работа.
jmel4e
Стрелец - Оставете Вселената да си свърши работата... Имате няколко луди приятели, но един от тях изпъква. Дали не е нужно да се оттървете от тях или пък да...
http://goodnews.bg/index/page/horoscope/id/8/day/2/1907358875
GaN
1266304364763736.png _GaN_
Blog Meme: Кой съм аз извън работата? - Дидито (via @svejo)
http://bit.ly/cVpJdW
GaN
1266304271903537.png _GaN_
Blog Meme: Кой съм аз извън работата? - Събина (via @svejo)
http://bit.ly/di3oFa
Алекс
alex95
@nveselinov Е, дано.. Имам бая още да дооправям, оказа се повече работа. Надявам се сега да го пусна, след около половин час :) Най-лошия случай утре
Страница: 228 229 230 231 232

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата