Anellya
Нещо ме налегна тъгата. Мисля да стана за малко, белкем ми дойде акъла. По някое време може да седна пак. Лек ден и лека работа на всички работещи!
viktorkoichew
Хората вече имат навик да шмъркат кока докато съм на работа.. този път компанион от Вегас.. :x
jmel4e
Стрелец - Оставете Вселената да си свърши работата... Имате няколко луди приятели, но един от тях изпъква. Дали не е нужно да се оттървете от тях или пък да...
http://goodnews.bg/index/page/horoscope/id/8/day/2/1907358875