BlueDragon
Айде аз се оттеглям за днес, че много работа ми стана, завърших един дизайн и почнах кодирането, направо ужас като си помисля 1 седмица без школу заради работа.
Anellya
Хебавото на това да имаш брат е, че винаги след работа ти носи нещо вкусно за хапване или ти се обажда да те пита дали искаш нещо. Много мило!!!
podmatrix
Ехх, идилия... На 5та минута, след като баща ми се прибра от работа, се скарахме.
apostoloff
Порeдната щура публикация в www.LudiPari.com/blog. Поместих я в 60 социални мрежи! Щура, щура работа!
http://www.LudiPari.com/blog
Anellya
Ако ме усени някое велико умотворение задължително ще го споделя. Лека работа на всички, които вече са на работните си места!
aviatrix
от 1 час се мъча да започна работа и все нещо ми пречи .. !