Търсене на постове: Работа

Александър
BlueDragon
Айде аз се оттеглям за днес, че много работа ми стана, завърших един дизайн и почнах кодирането, направо ужас като си помисля 1 седмица без школу заради работа.
Анелия
Anellya
Хебавото на това да имаш брат е, че винаги след работа ти носи нещо вкусно за хапване или ти се обажда да те пита дали искаш нещо. Много мило!!!
Георги Цветанов
t0m3kk
@rups а теб къде ти е работа да лижеш капачката на киселото мляко :D от нея наистина боли като се порежеш по-дълбоко :D
Мартин Маринов
podmatrix
Ехх, идилия... На 5та минута, след като баща ми се прибра от работа, се скарахме.
Апостол Апостолов
apostoloff
Порeдната щура публикация в www.LudiPari.com/blog. Поместих я в 60 социални мрежи! Щура, щура работа!
http://www.LudiPari.com/blog
Анелия
Anellya
Ако ме усени някое велико умотворение задължително ще го споделя. Лека работа на всички, които вече са на работните си места!
Бахар Мустафа
axeny
Тази сутрин стабилна работа.. :) не съм работил толкова от доста време :)
Светослав Стоянов
svetoslav
@sandprince що бре, ubuntu е доста лесен лесен за работа. Естествено че след като едно 10 години (примерно) си бачкал с windows, ще мислиш че linux не струва :)
Иван Савков
sandprince
@eyankulov а мен ми е през оная работа, просто колкото пъти съм ти писал все не отговаряш ;) викам чакай поне са разберем :D
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
от 1 час се мъча да започна работа и все нещо ми пречи .. !
Георги Цветанов
t0m3kk
Oстанаха около 20 часа работа още :) След това ще се тества на воля :Р
patblansh
@t0m3kk на работа съм, искам при зайчето, така и така нищо не правя, уфффф, тъпо работно време
Peter Nikolow
bgdn
@Dr1nata сложна работа пич - явно трябва да се използва rtmpdump
Васил Тошков
cloxy
Безопасна работа при ремонти
http://remonti.info/bezopasnost-remonti/
Страница: 229 230 231 232 233

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата