Търсене на постове: Работа

Светослав Стоянов
svetoslav
@randex е като не е станало време за вечеря малка работа Ники :)
Иван Савков
sandprince
крайно време е да се захващам с работа
Мо Мо HΛRD / Scotch & Soda
eddy
несериозна работа съм! чувствам се смотано, че ще пропусна олимпиадата по химия.... въпреки, че се оказа един голям провал ;/
Емануел (Емо) Янкулов
eyankulov
Време е за малко работа :)
patblansh
обичам поговорките, това че планината идва при теб, ако не отидеш при нея е вярна и за работата ми. Спрях да се обаждам и сега те ми звънят, хи хи
шУс!
notexist
никва не я свършихме днес. ама то да си нямаш работа с българската управа...
Ally
alish
@notexist аз реших че ми говориш за суринта незнайно защо... щото казваш че сутринта имаш работа...в стз?(започвам да загрявааммм...)
шУс!
notexist
@alish в 7 трябва да пристигне влака. а стутринта имам толкова работа за вършене заради простото държавно устройство!!! ъх. мъже!
Александър
BlueDragon
Ох глупава работа на вън вали от близо 5 часа вече и то с пълна сила и пак стана наводнение ей не е смениха тази канализация тук в Европа сме :(
Мартин
music-text
@notexist огромен за 30 мин 3-4см.Утре не ми се мисли как ще се добера до работа
Маруш "Луци" Денчев
antubis
Доволен съм от работата по HTML 5. Всичко започва да си идва на мястото.
Ally
alish
@patblansh аз очаквах нещо сладко, но добре. и това върши работа. :D гуш.
Ally
alish
@patblansh @notexist я си изравнете версиите ;D с нея ли ми изневеряваш, мим? затова ли все те няма и се прибираш късно след работа? а? съкрушена съм :D
rups
Е хубава работа, последното ми писание от вчера и първото от днес са на първата страница.. Това не е добре, егати слабата активност на едно23
Мартин Маринов
podmatrix
Общо около 4 часа работа на Photoshop под формат А4 с моя измъчен и бавен комп. Дано си заслужава!
Страница: 230 231 232 233 234

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата