sandprince
крайно време е да се захващам с работа
eddy
несериозна работа съм! чувствам се смотано, че ще пропусна олимпиадата по химия.... въпреки, че се оказа един голям провал ;/
patblansh
обичам поговорките, това че планината идва при теб, ако не отидеш при нея е вярна и за работата ми. Спрях да се обаждам и сега те ми звънят, хи хи
notexist
никва не я свършихме днес. ама то да си нямаш работа с българската управа...
antubis
Доволен съм от работата по HTML 5. Всичко започва да си идва на мястото.
rups
Е хубава работа, последното ми писание от вчера и първото от днес са на първата страница.. Това не е добре, егати слабата активност на едно23
podmatrix
Общо около 4 часа работа на Photoshop под формат А4 с моя измъчен и бавен комп. Дано си заслужава!