Търсене на постове: Работа

Теодор Георгиев
tedo92
Решено е - утре няма да ходя на работа. :)
Александър
BlueDragon
Ох 2 дена работих по дизайна и сега като си помисля, че съм свършил 1/3 от работата и ми остава кода и ми става лошо :(
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
хапнах , и сега вече мога да почна работа :)
Стефан Митев
Rx-Ende
btw. Bioshock 2 вече е в замунда, сега чакаме стабилен сийд, че е убита работа в момента http://smalime.com/8bhktr
fransk Cognac
viktorkoichew
@notexist аз след 5 мин тръгвам за работа, тъй че парите поне не са проблем! Избери си гореща дестинация на друг континент. :]
Иван Савков
sandprince
пф, колко работа свърших...
Иван Савков
sandprince
@disappointed всеки ден съм на работа ;) само да ти кажа - моя (на баща ми де) е от тия лентовите, старите.
Мартин Маринов
podmatrix
@sandprince слаба работа :D Тука е по-зле и продължава да вали
Иван Савков
sandprince
взема да се захващам с работа а...
В. Сотиров
sown
Утре ме чака тежък ден..Трябва да почвам подготовката за изпита по Комбинаторика /на който ме скъса Райчо/ Работата е мада-фака! :(
шУс!
notexist
@alish даркинг, айде ако нямаш работа да прочетеш една статия на английски и да ми кажеш най важното от нея на българскси? :Р
Леприкон
ZzZaPyr
@aviatrix да де, ама само ти остана, а сам знаеш, че беше много работа за един човек ;)
Стефан Митев
Rx-Ende
Секунда токов удар и ми заминаха 20 минс работа..
Страница: 231 232 233 234 235

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата