Търсене на постове: Работа

Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
@ZzZaPyr гъбите ми дойдоха в повече , ама хората си разбират от работата :) също както хората в гугъл :)
Александър
BlueDragon
Ох тези дни трябва да свърша дизайна който ми е поръчан, че доста работа ми се сабра този месец и незнам как ще го съчетая с школото...
fransk Cognac
viktorkoichew
Да си взема 4 вафли и 2 сандвича за работа и да не ми се яде :(
Йорданка
tenderlilac
@Soul4o ахаам. мдам, то на всички ни е такава неорганизирана работата ;d познато.
Радослав
Soul4o
@tenderlilac нямам идея. Трябва да видя кое ми трябва да университета, в който искам да кандидатствам (неорганизирана работа ... )
Николай
skypecheck
Искам брат близнак, пак да е програмист и да върши черната работа хахахахахахаха
Йордан Яламов
Yalamov
Имам адски много работа! Сядам си на гъза и се залавям :)
Николай
skypecheck
Another day is gone, I'm still all alone. Michael was great. ПП. Въпреки всичко имам страшно много работа :)
Теодор Георгиев
tedo92
home и нахранен ^^ а сега е време да пусна музика и да се залавям за работа
Маруш "Луци" Денчев
antubis
Лелее, каква идея се прокрадна в мен .... 3 седмици в Германия - концерти + работа + удоволствие!
Иван Савков
sandprince
май тряя се захвана с работа
В. Сотиров
sown
Хайде лека нощ от мен, стига работа за днес :)
Георги Цветанов
t0m3kk
А сега си лягам :) Мисля, че за днес свърших доста доволна работа :)
patblansh
оф тръгвам, все пак не е хубаво да се прерботва, трябва да си оставя работа и за утре ;)
R3sp3k7
Добре, значи върви доста добре работата по dev-bg, но все още не мога да каза кога ще бъде готова новата версия :) Надявам се скоро :)
Страница: 232 233 234 235 236

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата