BlueDragon
Ох тези дни трябва да свърша дизайна който ми е поръчан, че доста работа ми се сабра този месец и незнам как ще го съчетая с школото...
skypecheck
Искам брат близнак, пак да е програмист и да върши черната работа хахахахахахаха
tedo92
home и нахранен ^^ а сега е време да пусна музика и да се залавям за работа
antubis
Лелее, каква идея се прокрадна в мен .... 3 седмици в Германия - концерти + работа + удоволствие!
sandprince
май тряя се захвана с работа