Търсене на постове: Работа

Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
айде , почерпах за новата работа ... ся като дадът първа заплата ще трябва пак да черпя ... бря .. няма изтрезнаване ..
Snoopy
blacksnoopy
@Drake а, да 17ката също върши работа. трябва да слезнеш на спирката след НДК
Александър
aftercollabz
Обява: "Солидна фирма търси да назначи безделници на работа при конкуренцията."
shimamoto
@miss-impossible и аз съм на същия хал в момента:) профил математика.. не си е работа
Георги Динков
gogata2427
@Gothika47 Е,ти можеш да промениш това! ;) Само се иска здрава работа по тялото,аз работя и пак не съм доволен от себе си.. :D
Георги Динков
gogata2427
То си имам работа по цялото тяло ама.. :D
Георги Динков
gogata2427
С нов аватар,мен ме радва! :P Няма за къде да се отпускам,имам още много работа в/у гърба и ръцете..
R3sp3k7
След един освежаващ душ, започвам отново работа по dev-bg :)
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
(sun) Пратиха ми договора и от понеделник започвам работа ^^
Мануел Симеонов
Manuel
Почти дойде време за началото на дербито, а на мен в главата ми е само кофти мисълта, че утре е понеделник и пак съм на работа :)
Костадин Костов
hippers
Работа щяхме да вършим... Три часа се мотахме и работата остана за утре.
Симона
simsy
Закусвам :D Поне не проспах деня, а свърших домакинската работа, от която не ми остана време да ям :)
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
Чакам договора да пристигне и започвам работа по нов сайт (sun)
fransk Cognac
viktorkoichew
не мога да си спомня нещо случило се преди около час, не помня дали съм бил на работа преди 2 дена, не мога да запомня кой ден сме.. sum's fuckd up
Страница: 233 234 235 236 237

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата