Търсене на постове: Работа

Маруш "Луци" Денчев
antubis
Цял ден се скъсах да върша работа. Никога не съм бил по-ползотворен от днес.
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
такам , продължавам работа по микро23 :)
fransk Cognac
viktorkoichew
Of и днеска съм на работа... да го духа моя живот....
R3sp3k7
@sandprince при мен същата работа, освен това че трябва да ставам след 4 часа, утре е събота защо трябва да ставаш в 7:30 ?
Иван Савков
sandprince
Дайте идея на ква тема да е сайтът ми за дипломната работа :}
Иван Савков
sandprince
@randex епа взех ги, утре последния, Май месец - държавен изпит, дипломна работа ;)
fransk Cognac
viktorkoichew
закъснях за работа и колежката ми даде аванса, върна ми парите и ми даде кутия сухи пасти да ям! ahhaha;D ще закъснявам по-често!!! :D
шУс!
notexist
@alish същата работа :D малка съм и ниразбиръм пък. :Р @miro91 видях, и аз разгледах :)
Ally
alish
ама нека аз си намеря нова работа и тогава ще ви търся и на вас бе... пуу... :D:D:D
Иван Савков
sandprince
Още само ден и край с лекциите...ебати кефа. Пак Май месец, на държавен изпит. А, да и до тогава трябва да си свърша дипломната работа. Айляк...
Ally
alish
резюме на днешния ден:репетиция,висене при майка в очакване да се обадят от работата,появата на кака,неудобни въпроси и странни разговори.обратно вкъщи.
Георги Цветанов
t0m3kk
да му (тът-тът-тът) и работата :D
Стефан Митев
Rx-Ende
@mkBooOO Нашите телефонни кабинки са по-скоро телефонни козирки. Май няма да му вършат работа.. :D
Александър
aftercollabz
Народно поверие: Ако системния администратор вече е на работа в 9 сутринта, значи сървърът не работи...
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
@alex95 пфф знаеш ли колко работа ще се отвори покрай php6 ? всички дето искат да им се пренапишат скриптовете за php 6 .... мъни мъни , мъни .. $_$
Страница: 234 235 236 237 238

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата