pesho
В другите браншове хората не могат да си намерят работа, само при нас работата не може да си намери хора! А не е като да няма пари...
tedo92
Кеф ти училие, кеф ти работа. Всъщност не. Бланувам за лятна ваканция, когато ще мрънкам за училище ^^
leonartis
Същата работа в сайта на Шум.бг. Коя е извънредно наглата персона на снимката, която пуши по време на заседание на комисия на общинския съвет? Цък за снимка:
Dr1nata
Работата е на зле - 39.6 градуса температура...
zico
Оправихме един проблем в работа, който не ми даваше мира няколко дни. Вече съм абсолютно спокоен и можем да разработим проекта, който започнахме на макс.