Търсене на постове: изпит

Анелия
Anellya
@sown Изпитите ми са чак април. Сега са само лекции.
В. Сотиров
sown
@Anellya ами тогава лека вечер и приятно четене на лекции. :) Успех на изпитите!
chocky / krisy
Chocolate
Алелуя, изпитаха ни по литература на онова Вазово стихотворение. Те половината бяха научили само началото, колкото за тройка, де...
Съни
FromTheInside
@sandprince то лошото е ,че е за изпит и преподавателката ще намери кусури на четките :D
Съни
FromTheInside
@coolpuppy аз за единия изпит трябва да напиша мотивационно писмо :( хич не върви...
Георги Цветанов
t0m3kk
Мале след час и малко трябва да пътувам за Пловдив, а аз съм винкел пиян... Е все пак - полят изпит, взет изпит :D
В. Сотиров
sown
Качи ли са оценките от изпита по "История и теория на архитектурата и дизайна", имам 6 и съм много доволен! :)
Анелия
Anellya
@Method-X А ти наистина ли изпитваш толкова силна и неустоима любов към Джъстин Бийбр?
Симона
1295436255134419.png simsy
Най-после публикуваха резултатите от изпита по маркетинг. Аз имам 10 (средната е 5.4) :) Много съм доволна :)
smeshko.eu
smeshko
На изпит http://is.gd/zMD1ru
Анелия
Anellya
@CECOOO Изпити ли си имал?
Цветан Величков
CECOOO
ранното ставане .. признак, че има изпит
Валентин
Valcho
@Anellya ех, де.. И в момента и по принцип! Изпитвам нуждата да знам.
Анелия
Anellya
@sown С изпита какво напарви?
Страница: 36 37 38 39 40

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата