Търсене на постове: изпит

В. Сотиров
sown
Добро утро. След 30/40 мин. съм на изпит
Iordan Iordanov
referatiorg
Пищови за държавен изпит по психология http://bit.ly/gseAVK
Ивелин Георгиев
h4ckY
@SaTaSi да почерпиш за изпита :)
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
Още един взет изпит. Брей че даже и със 6-ца :) А нищо не бях учила. Явно имам страшна памет :)
Мила Цветкова
Milady
Оцелях след епичен изпит по корпоративно счетоводство :P
Анатоли
Snik4er
Ах, утре изпит x.X
Василева
p4ela
транзистори, диоди... ах тези изпити... блях
Цветан Величков
CECOOO
ИЗПИТ !
-=*****=-
mitternacht
Не може ли преподавателките да спят с нас и да ни дават изпитите, а за обратното (щото явно се случва, с всичките тия вицове) да е възможно! не е честно :D
Анелия
Anellya
@theheaven Важното е, че съм запозната със случая. Иначе просто съм безработна и по цял ден нищо не правя, че да се уморявам. А изпитите свършиха.
Анелия
Anellya
@SaTaSi Добър вечер! Как мина изпита? (иначе казано... "кога ще пием бира";)
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
Мхм с кафенце в ръка, хубава музика дъни в слушалките ми и разни блогове и сайтове готова да започна деня, без грам сън. :) След изпита ще ви тормозя,ако не спя
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
Ми учих колкото можах за изпита. Само не прочетох темата за психотерапията, че много дълга ми се струва. Надявам се утре да ми се падне нещо лесно. Смотан изпит
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
@Anellya Още утре ще знам. При нас почти на всички изпити си знаем оценката :) след това :)
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
Май е време да ям и да уча, че утре сутринта имам изпит по психиатрия :) :) Стискайте палци :)
Страница: 37 38 39 40 41

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата