Търсене на постове: изпит

Симона
1294173384170934.png simsy
Край :) Готова съм с изпита :) Happy!
Анелия
Anellya
@pacopetkov Това, че си мъж няма нищо общо със студа. Да не би пък вие мъжете да сте привилегировани и да не изпитвате студ?!?!?! ХА!!!
Симона
simsy
Characters (no spaces): 5672. Скучната половина на изпита е готова :)
Симона
1294078759387987.jpg simsy
Ей, то бива-бива мързел, ама моето не е нормално :D A така искам да го допиша тоя изпит. Стягам се и продължавам :)
Симона
simsy
Имам изпит, който ще качат след час, и трябва да предам, (т.е. кача) до 6-ти по обед. Та, сега си чакам да стане 9 часа в Дания :D
zabavno7
Куче на изпит за полицай. Изпитващият му казва: - Полицаят трябва да п http://bit.ly/elozLt
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
След по-малко от 2ч. съм на изпит за който нищо не знам и все още толкова болна, че не мога да говоря. А странното е колко съм спокойна и колко не ми пука :)
Крис
Kpb4MoHaBT
Време за изпит!!!!
Крис
Kpb4MoHaBT
Утре имам изпит и ще го вземам на магия :D
Александра
Alexxx
@mudisoft защото тази година завърших семестриално :) но от мен да мине - другата година държавен изпит или поне се надявам :)
Александра
Alexxx
@dzone да, ама изпитвам паника...не мога да си го обясня
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
Мхм само 1 изпит в сряда и вече влизам в сесия. И ще имам само 3 изпита, защото се освободих от няколко :) Определено съм доволна :)
Симона
simsy
Пиша изпит по медии http://img692.imageshack.us/content_round.php...235575.jpg
Крис
Kpb4MoHaBT
Утре имам изпит по ЛААААААААААААААГ...
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
Бях на изпит, взех го. Прибрах се ,ядох и сега пак ще излизам за друг :) И после имам да пиша 2 курсови работи за утре. о.0 още малко и сесия :) :) :) Айде бай
Страница: 38 39 40 41 42

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата