@Ourz Ще видя на изпита, той е на 22-ри. Като цяло върви. Доколкото видях в сайта, ти учиш в ВТУ. Аз също, но в колежа в Плевен. Сега съм първи семестър.
@human хах мдам.ама и при мен има и нещо др кофти-от 13 специални,по 7 ми е изпитваща една приятна възрастна дама,която ме мрази от дъното на душата си.
@alish 11 клас учила ли си такива неща? На нас ни ги разпределиха и тая година само някои учим ;d А държавния изпит ще е на 26 теми, които ги имаме вече ;D
@human международни плащания?ох,той ми е в петък,а вече така ми се омешаха в главата.аз съм на сфо и сега са ми изпитите хах.и то само по специалните.13! лол.