Търсене на постове: изпит

LiliyaDianova
не е задължително. да речем, че ще изпитваш липсата му, когато имаш нужда от него :)) @FromTheInside
Симона
simsy
Чао, изпит. Мина добре.
Никола
davidoff
@Ourz Ще видя на изпита, той е на 22-ри. Като цяло върви. Доколкото видях в сайта, ти учиш в ВТУ. Аз също, но в колежа в Плевен. Сега съм първи семестър.
Симона
simsy
изпит по маркетинг утре. Bring it on :D
Радослав
Soul4o
@alex95 това ми е специалността в училище :) Тази година ще държа държавен изпит в/у това.
Стоян Николов
amigo
@human честито мен ме скъсаха ... от 10, 1 взе много кофти изпитващ ...
Ally
alish
@human хах мдам.ама и при мен има и нещо др кофти-от 13 специални,по 7 ми е изпитваща една приятна възрастна дама,която ме мрази от дъното на душата си. :D
Виктор
human
@alish 11 клас учила ли си такива неща? На нас ни ги разпределиха и тая година само някои учим ;d А държавния изпит ще е на 26 теми, които ги имаме вече ;D
Ally
alish
@human международни плащания?ох,той ми е в петък,а вече така ми се омешаха в главата.аз съм на сфо и сега са ми изпитите хах.и то само по специалните.13! лол.
Ally
alish
@human ахахахах култ.ама в някаква ТГ ли си и ти?и по-рано ли си тръгнал на даскало? държавен изпит,нз.принципно нямам намерение,но обмислям.ти?
Виктор
human
@alish И аз съм 12 клас и тая специалност я махната съвсем. Малките вечен е учат такива простотии :D А държавен изпит ще караш ли?
Вергил Пенков
VPenkov
@alish а изпитът как мина? ;D
Peter Nikolow
bgdn
@simsy търпение... м/у другото когато го вземеш ще изпиташ културен шок...
Вергил Пенков
VPenkov
@alish при изпит схемата е просто да не лягаш ;D
Вергил Пенков
VPenkov
@alish изпит по какво?
Страница: 39 40 41 42 43

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата