Търсене на постове: изпит

Ally
alish
@drgigguls стига да не се налагаше утре да ставам рано за изпит, ест... :/
Snoopy
blacksnoopy
2-ра заверка + освобождаване от изпит. Хубава събота
Snoopy
blacksnoopy
@SaTaSi Взе ли изпита
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
@blacksnoopy И аз трябва да уча. Имам изпит сутринта :)
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
@mp5patriot Искам и аз :) ама няма. Утре имам изпит трябва да се учи тази вечер :(
Стоян Николов
amigo
Утре съм на изпит кормуване, стискайте палци! :S
В. Сотиров
sown
На 1-ви май Англията да ме очаква! Интервюто мина страхотно. Остава само да си взема изпитите по-раничко. #fb :)
Мартин Маринов
podmatrix
@Method-X и аз съм зарибен, но с тея матури и изпити ще видим :)
Йоана Николова
ladyjoana
остават ми две изпитвания до края на седмицата - икономика и финанси.. и след това съвсем ще се чудя защо ходя на училище в 12 клас...
-=*****=-
mitternacht
+18 Всяко момиче трябва да изпита що е то... добър език! Т'ва е сериозно.Ако някое не е... да навакса +18
шУс!
notexist
@miss-impossible е на тоя изпит питах професора, дали е пристигнал вече професора :D
Георги Цветанов
t0m3kk
@_Rainbow_ много малко са хората, които не изпитват това чувство :)
SkyLand
Утре тест по Английски, писмен изпит по счетоводни сметки и устно изпитване по химия... на сутринта ще му мисля. Така ще бъде най-добре.
шУс!
notexist
@miss-impossible сефте... има и поправки :D на ликвидации бях с осем изпита :о а на единия изпит питах професора си дали професора ще се появи скоро :D
Alex Moran ™
eMkyyy
Отивам в бургас до офиса на ДиЕм да видя как стоят нещата с подготовката за ТEOFL iBM и SАТ изпитите.И ако ги зема Амerican university here i come :D
Страница: 40 41 42 43 44

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата