alish
@drgigguls стига да не се налагаше утре да ставам рано за изпит, ест... :/
blacksnoopy
2-ра заверка + освобождаване от изпит. Хубава събота
amigo
Утре съм на изпит кормуване, стискайте палци! :S
ladyjoana
остават ми две изпитвания до края на седмицата - икономика и финанси.. и след това съвсем ще се чудя защо ходя на училище в 12 клас...
mitternacht
+18 Всяко момиче трябва да изпита що е то... добър език! Т'ва е сериозно.Ако някое не е... да навакса +18
SkyLand
Утре тест по Английски, писмен изпит по счетоводни сметки и устно изпитване по химия... на сутринта ще му мисля. Така ще бъде най-добре.