coolpuppy
"Притесняваш се за неща, които отдавна не беше изпитвала – внимавай!"
kypidoncheto
Как ли съм жива след два часа ЛИС на Илиада, контролно по инфрматика и изпитване по история. Егати глупавото -.-.
gogata2427
баси госпожата..давам й за доизпитване празен лист,не съм решил нищо..
тя ми казва : "еемии,като не си решил за теб няма хубави оценки...4" ;d
Millita
изпитвам огромната нужда да си блъскам главата в стената докато спра да я усещам <333
bekyarov
Учим за 6, Помним за 5, Изпитват ни за 4, Отговаряме за 3, Пишат ни 2!