Търсене на постове: изпит

Белкин
ReXTaN
Утре съм на вътрешен изпит по курмуване! :)
cat like thief
schizophrenia
"но ако ме опитомиш, ние ще изпитваме необходимост един от друг. за мен ти ще бъдеш единствен на света. за теб аз ще бъда единствена на света ..."
Стоян Николов
amigo
Охх утрв външен изпит листовки :S
Белкин
ReXTaN
Свърших курмуването останаха вътрешния и външния изпит.
Теодор Георгиев
tedo92
Утре - външен изпит, теория. Сега - чета за него. Действа ми подтискащо :D
Преслав Панайотов
pisio
Уважаеми Мтел, вашият клиент Преслав Панайотов ви уведомява, че подменя системата на семейния си бюджет и в тази връзка може да изпитате проблеми....
Марина
mjoy
Йее, изпратих един приятел до гарата да ходи до Шумен, за да кара изпит СИСКО :)
____♂
spaceman90
Тая вечер ще си легна по табиет,като изключим,че е малко късничко... ама утре ще си легна както му е реда,все пак изпит имам ;) Ай лека шушончета и шушонки :*
lovaash
Изпитания на американска водородна бомба през 1954г. са имали глобални последствия на Земята
http://www.epochtimes-bg.com/2010-03/2010-09-20_03.html
Denitsa
sickornot
изпит днес!!!
____♂
spaceman90
@FromTheInside взех си изпитите и вече мога да записвам 2-ри курс (party) :D:D:D
Георги Цветанов
t0m3kk
@LiliyaDianova aз от 9-ти клас съм касиер на класа и отговорник на дневника... щот' съм лабилен към алкохола и кат' се събират пари се изпитав.. по няколко пъти
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
Ураааа преборих физиологията, сега ми остава да взема още един изпит :)
Светослав Стоянов
svetoslav
Yep! Взех изпита! Сега във вторник ще ходя да си подавам документите за книжката :)
шУс!
notexist
а това още от рано сутринта да ти се псува, хич не е хубаво.. жалко, че вече не пуша :/ а да.. и съм на изпит. идеално.
Страница: 42 43 44 45 46

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата