Търсене на постове: изпит

____♂
spaceman90
Слушаме Трафик радио с съквартирантчетата ми и пукаме бира...как иначе бихме могли да отпразнуваме неуспешния изпит по математика :)
Георги Цветанов
t0m3kk
не знам защо, но изпитвам страх от photoshop :D идеите ги имам, но все си мисля, че нямам достатъчните знания, за да ги реализирам... за т'фа php цъкаме :D
Стоян Николов
amigo
Зех вътрешния изпит :D
Стоян Николов
amigo
Утре ми е вътрешния изпит ... дано го мина! :S
Светослав Стоянов
svetoslav
Днеска си изкарах и БЧК-то сега ми остава само изпита в понеделник ... и да се надяваме от другата седмица и аз да съм шофьор :)
шУс!
notexist
изпита мина добре. олекна ми.
шУс!
notexist
живота е леееекично само шибан. утре ме чака тежък ден. кофти изпит, пътуване и разни гадории.
Лили
scarlet
@alish мисля, че ти трябва Нед ;дддд хахах, как си иначе? кви изпити ти останаха? ;дд
Ally
alish
@scarlet ...ами, лятото беше уникално и странно и невероятно и нелепо и...лил, като ми поотминат изпитите ще се видим и ще ти надуя главата. ^^ какво ще кажеш?
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
Скъсаха ме на много важен изпит и то нарочно. Много съм разстроена, имам още един шанс да го взема или иначе трябва да прекъсна.... Много ми е тъжно ....
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
@pisio Аз няма да успея. Имам други планове :) и още изпити които трябва да взимам :)
Преслав Панайотов
pisio
@SaTaSi браво за изпита...а за анивенчара ко ще праим ? ще ходим или не ?
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
+1 взет изпит. Остават още доста :)
Светослав Стоянов
svetoslav
17-ти септември външен изпит кормуване...
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
Отложиха ни изпита днес заради важната ни професорка. Аз съм болна и отивам на изпит, а тя е толкова ангажирана, че не може да дойде .... Ебати важните хора
Страница: 43 44 45 46 47

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата