amigo
Утре ми е вътрешния изпит ... дано го мина! :S
notexist
изпита мина добре. олекна ми.
notexist
живота е леееекично само шибан. утре ме чака тежък ден. кофти изпит, пътуване и разни гадории.
SaTaSi
Скъсаха ме на много важен изпит и то нарочно. Много съм разстроена, имам още един шанс да го взема или иначе трябва да прекъсна.... Много ми е тъжно ....
svetoslav
17-ти септември външен изпит кормуване...
SaTaSi
Отложиха ни изпита днес заради важната ни професорка. Аз съм болна и отивам на изпит, а тя е толкова ангажирана, че не може да дойде .... Ебати важните хора