Soul4o
Защо хората изпитват чувства, след като боли толкова много? Това не е инстинкт за самосъхранение, а чист мазохизъм.
yordanoff
Мнол тъпо! Ще трябва да чакам около месец за да се явя на практическия изпит за шофиране. И после още месец за книжката (ако не пусна експресно)... пф.
notexist
добрееее.... вместо да чета за изпити, аз гледам ангели и демони и възкръсването на луцифер и тем подобни... супер, а :Д
coolpuppy
"Притесняваш се за неща, които отдавна не беше изпитвала – внимавай!" Мога да кажа, че изпитвам само безразличие, любов, гняв, щастие и надежда. Лека нощ.
shimamoto
от мен да знаете, мноо е яко да ходите на изпит с 39 градуса температура.