Търсене на постове: изпит

Радослав
Soul4o
Защо хората изпитват чувства, след като боли толкова много? Това не е инстинкт за самосъхранение, а чист мазохизъм.
Виктор
human
@ReXTaN Не е, има матура накрая, после кандидатстудентски изпити, кандидатстване, простотии... :)
yordanoff
@Serjo да, така се очертава :P Остава ми практическия изпит, ама ще има да си почакам за него, мамка му... :)
yordanoff
Мнол тъпо! Ще трябва да чакам около месец за да се явя на практическия изпит за шофиране. И после още месец за книжката (ако не пусна експресно)... пф.
шУс!
notexist
добрееее.... вместо да чета за изпити, аз гледам ангели и демони и възкръсването на луцифер и тем подобни... супер, а :Д
Ally
alish
@notexist супер! само дето аз по време на изпитите няма да мога да излизам...
BE PREPARED!
coolpuppy
"Притесняваш се за неща, които отдавна не беше изпитвала – внимавай!" Мога да кажа, че изпитвам само безразличие, любов, гняв, щастие и надежда. Лека нощ.
В. Сотиров
sown
@X7r3M1s7a сега се записах , и имам седмица и няколко дена до вътрешният изпит. Доста малко време.. @Georgieff 10x :)
yordanoff
@sown сега записваш шофьорските курсове или чакаш за изпит :P
Светослав Стоянов
svetoslav
Yep! Взех си вътрешния изпит :) На 16-ти съм на листовки пред ДАИ :)
Светослав Стоянов
svetoslav
Най-вероятно другия вторник ще съм на вътрешен и ако го взема на 16-ти съм на изпит листовки пред ДАИ :)
shimamoto
от мен да знаете, мноо е яко да ходите на изпит с 39 градуса температура.
пепи джелебова
1280200806420537.png patriciq
Блога НА ПЕПИ ДЖЕЛЕБОВА :: Дали Камелия изпитала оргазъм, снимайки се по организъм? http://bit.ly/92dCTb (via @svejo)
http://bit.ly/92dCTb
Страница: 44 45 46 47 48

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата