Търсене на постове: изпит

Боян
specter
Лека нощ хора! Утре ми е изпита във ТУ-Варна и ще ставам в 4, за да пътувам. Стискайте ми палци :)
Боян
specter
@Method-X След като ми мине и последния засега изпит преди матурите, ще имам време да поразсъждавам дари Уин 7 или Хакинтош , като алтернатива на ХР :D
Боян
specter
Утре по това време изпита в ТУ-Варна ще е в историята :D
Тео
dimitroff
Днес съм спал 1 час (5:35 - 6:40), за да си науча за 2 контролни + изпитване... But I made it bitchee'z :D ПС: Не пийте по две кафета наведнъж (личен опит)
Боян
specter
След два дни съм на изпит в ТУ-Варна, а вече съм извън кондицията подходяща за учене :X #мрън
Крис
Kpb4MoHaBT
@sickornot :) и аз искам вече само да си взема матурите и изпитите и да ме приемат ще ходим в големия град.Oмразна ми чалгарията искам по свежа среда... :D
Крис
Kpb4MoHaBT
@Gothika47 Ти много учиш ве :D спомни ли си какво си писал на изпита
shimamoto
деймиън райс и чат с почти непознати до 3 през нощта. изпит от 9. животът е странно нещо.
Крис
Kpb4MoHaBT
@sickornot намерих отговорите и излиза точно 4... за другия изпит вече сериозно се стягам
fransk Cognac
viktorkoichew
Изпитвам силна агресия в момента, желая да нараня някой физически :(
Крис
Kpb4MoHaBT
Изпита ми е след 3 часа фууу йе
Denitsa
sickornot
@Kpb4MoHaBT лол утре ли ти е първият изпит:) не се притеснявай изобщо - не пий нищо днес и си легни рано;) хахахахха иначе на мен ми се случи нещо мн странно...
Крис
Kpb4MoHaBT
@sickornot :P как си иначе по-добре ли си от вчера? аз съм пък малко нервен за утре първия изпит :D
Ally
alish
"здравей,не сме се засичали от отдавна!как си?" "ами, добре, много изпити... а ти, какво ново?" "ами... ожених се." O.o мкей....
mpetrov
Мартин Петров Blog. Резултати от изпитите след 7 клас - 2009 http://bit.ly/buBaC8
Страница: 54 55 56 57 58

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата