specter
След два дни съм на изпит в ТУ-Варна, а вече съм извън кондицията подходяща за учене :X #мрън
shimamoto
деймиън райс и чат с почти непознати до 3 през нощта. изпит от 9. животът е странно нещо.
Kpb4MoHaBT
Изпита ми е след 3 часа фууу йе
alish
"здравей,не сме се засичали от отдавна!как си?" "ами, добре, много изпити... а ти, какво ново?" "ами... ожених се." O.o мкей....