Търсене на постове: изпит

Крис
Kpb4MoHaBT
@sickornot Пловдивски университет "Паисий Хилендарски" ама на 10 съм на изпит за техническия само да се пробвам :D
Ally
alish
@fiuf ...обади ми се, когато. изпитите ни започват другиден. честито.
Ally
alish
не ми се рови в закона...не може ли да не ровя в закона,а просто да напиша на изпита "вижте еди кой си член от ТЗ"? не може ли?тя даскалката ще си го провери :D
Анелия
Anellya
Мисля, че е крайно време да си лягам, че пак се отнесох. А и следват два дни почивка, този път без мисли "ще изкарам или изпита или не". Лека вечер на всички!!!
Семра Салиева
Semra
@LiliyaDianova не обичам аз да съм с по тежката дума в двойката, харесва ми да изпитвам респект към половинката си а не като кресна и дой да ми иска прошка
Семра Салиева
Semra
отивам да чистя ... по изпитана стратегия :D
Анелия
Anellya
Забравих да спомена - имам 5 на изпита. Почти не останаха такива. Само да върнат рефератите на 11.04 и после до юни месец ще съм свободна.
Веселин
blendaz
@randex уф, че ще се охарча ... няма да мога да отида на пробния изпит по БЕЛ :D :D
BE PREPARED!
1269326306510080.jpg coolpuppy
Мина и днешния изпит по аналогова схемотехника... оле оле оле... само да свърши месеца и ще се преродя!!!
shimamoto
@alish изпит по? и защо? :D
Ally
alish
@shimamoto няма избор. изпита ми е април. :/
Анелия
Anellya
Никакво, ама никакво сладко повече!!! Като малките деца ставам неконтролируема. Поне ми е весело... Като за човек, който не е учил за изпита си утре!
Леприкон
ZzZaPyr
@method-x Ставам супер социален ;) Много задължения имам напоследък. За това не ви тормозя с особата си :) Матури, изпити, балове - знаеш как е ;)
Симона
simsy
Излезе графикът ми за изпитите и току-що го импортнах в Google Calendar. Първият ми изпит ще е на 25-ти май.
Ally
alish
"kato cqlo toq film s tva da se opravq6 izcqlo sama.... s tiq izpiti " е, все някак ще се оправя сама... с изпитите.. все някак.
Страница: 55 56 57 58 59

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата