Anellya
Мисля, че е крайно време да си лягам, че пак се отнесох. А и следват два дни почивка, този път без мисли "ще изкарам или изпита или не". Лека вечер на всички!!!
Anellya
Забравих да спомена - имам 5 на изпита. Почти не останаха такива. Само да върнат рефератите на 11.04 и после до юни месец ще съм свободна.
coolpuppy
Мина и днешния изпит по аналогова схемотехника... оле оле оле... само да свърши месеца и ще се преродя!!!
Anellya
Никакво, ама никакво сладко повече!!! Като малките деца ставам неконтролируема. Поне ми е весело... Като за човек, който не е учил за изпита си утре!
simsy
Излезе графикът ми за изпитите и току-що го импортнах в Google Calendar. Първият ми изпит ще е на 25-ти май.
alish
"kato cqlo toq film s tva da se opravq6 izcqlo sama.... s tiq izpiti " е, все някак ще се оправя сама... с изпитите.. все някак.