Anellya
Наближават изпити... отново!!! Има две опции - или да параноясам до тогава, или да се пропия. Хм... вторята опция ми се вижда по-добра!
coolpuppy
Ох... хайде отивам на изпит..
coolpuppy
Днес изпита ми беше отложен за утре.. какво по-хубаво, при положение, че ми дадоха 50% от отговорите хихихи ^.^ Днес беше страхотен ден.
coolpuppy
хъммм сега сядам по прочета 10-тте листа по "Въведение в PC" и утре - изпит... стискайте палци, защото късмет ми е нужен.. знанията ми не са огромни :/
Anellya
Да се похваля! Имам 5 на изпита. Сега ми е толкова широко около влата, че довечера така ще пием, че направо не знам!
Anellya
Добро утро и от мен! Днес вече сериозно се захващам с учене... все пак изпита е утре. Лек ден на всички!