Търсене на постове: изпит

Анелия
Anellya
Наближават изпити... отново!!! Има две опции - или да параноясам до тогава, или да се пропия. Хм... вторята опция ми се вижда по-добра!
BE PREPARED!
1268287049142888.jpg coolpuppy
Ох... хайде отивам на изпит..
BE PREPARED!
coolpuppy
Днес изпита ми беше отложен за утре.. какво по-хубаво, при положение, че ми дадоха 50% от отговорите хихихи ^.^ Днес беше страхотен ден.
BE PREPARED!
coolpuppy
хъммм сега сядам по прочета 10-тте листа по "Въведение в PC" и утре - изпит... стискайте палци, защото късмет ми е нужен.. знанията ми не са огромни :/
Леприкон
ZzZaPyr
5.14 на изпита :) Смея да твърдя, че съм студент от март месец :)
Леприкон
ZzZaPyr
1 изпит по-малко ;)
LiliyaDianova
@rups Ааа, да! Ами пожелавам ти повече да не го изпитваш, убедена съм, че никак не е приятно :))
Denitsa
sickornot
от 9:30 до 17 часа ми продължи държавния изпит по АЕ... супер.. сега нямам търпение за другия държавен изпит по туризъм :)
fransk Cognac
viktorkoichew
@shimamoto това ми е най-умразния човек в интернет.. а и е дебел.. сама можеш да се досетиш какво изпитвам :D
fransk Cognac
viktorkoichew
@shimamoto бе да ти кажа първите няколко седмици бяха ужасни.. не изпитвах желание за живот but now.. i just dont give a fuck!!
Анелия
Anellya
Да се похваля! Имам 5 на изпита. Сега ми е толкова широко около влата, че довечера така ще пием, че направо не знам!
Анелия
Anellya
Добро утро и от мен! Днес вече сериозно се захващам с учене... все пак изпита е утре. Лек ден на всички!
Леприкон
ZzZaPyr
@method-x не се губя, изпити готвя ;)
LiliyaDianova
@Drake Утре с изпитване, болен, или и двете, взети заедно? Не е добра комбинация 3тото, дано не е така при теб :D
LiliyaDianova
Не мога да намеря нито един молив у нас, а утре първи час изпитване по математика :(
Страница: 56 57 58 59 60

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата