Търсене на постове: изпит

Анелия
Anellya
Херман Хесе има няколко нови книги, които обаче не мога да прочета, защото имам да уча за изпитите. Толкова много книги си накупих да чета, а кога ли ще стане?!
fransk Cognac
viktorkoichew
@shimamoto @shimamoto @shimamoto споко бе, ти си smart fella ще го изядеш тоя изпит ;)
fransk Cognac
viktorkoichew
@shimamoto точно в тфа хубаво време наи се настива :] къв изпит?
shimamoto
защо точно днес трябваше да се разболея? утре съм на изпит... и си ебало майката. :(
Denis Zhekov
Snooby
@feronia тия дни ще уча, в неделя съм на предварителен изпит за НБУ :) В понеделник може, харесай някое по-специално филмче ;)
LiliyaDianova
Йеей, направих си теста по история! ^^ Върнаха ни есетата по АЕ и БЕЛ - 5ци, чувствам се горе-долу удовлетворена.Размина ми се изпит по биология, а не бях учила
шУс!
notexist
чашата на половина празни или пълна е? .... на половин изпита! трябва да се долее..
BE PREPARED!
coolpuppy
@sown Честито успешно вземане на изпитите! /не се съмнявах в теб!/
В. Сотиров
sown
Днес си взех последния изпит по Комбинаторика с отличен ^^
Иво Станков
stankoff
Записах се за Уеб Експото във Варна... дано да нямам изпит на 4 юни.
Анелия
Anellya
Завърнах сеее!!! Отидох за един изпит, а изкарах два. Щяха да са три, но да не бъда алчна. Ако някой си търси повод да пие, да пие за мое здраве.
Тео
dimitroff
@notexist - О, това съм го изпитвал и аз... Поне какъв е вермута ?
шУс!
notexist
@patblansh ти си била така един уикенд,аз бях така две седмици докато учех за изпита. когато си оскубах веждите бях нов човек. това е някакъв ужас застояването!
-=*****=-
mitternacht
Истински студент - е не този, който задава въпроси, какъв изпит има днес, а този, който се интересува от другите, що за изпит е взел днес. (вицове.ком)
                                                                                                                                                                                                                                                               
Drake
Ужъс ... в понеделник ще ми е изпита който ще ми определи оценката за 1-я срок по ИТ, а във вторник е олимпядата по АЕ на която ме записаха против волята ми ...
Страница: 57 58 59 60 61

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата