Anellya
Херман Хесе има няколко нови книги, които обаче не мога да прочета, защото имам да уча за изпитите. Толкова много книги си накупих да чета, а кога ли ще стане?!
LiliyaDianova
Йеей, направих си теста по история! ^^ Върнаха ни есетата по АЕ и БЕЛ - 5ци, чувствам се горе-долу удовлетворена.Размина ми се изпит по биология, а не бях учила
notexist
чашата на половина празни или пълна е? .... на половин изпита! трябва да се долее..
sown
Днес си взех последния изпит по Комбинаторика с отличен ^^
stankoff
Записах се за Уеб Експото във Варна... дано да нямам изпит на 4 юни.
Anellya
Завърнах сеее!!! Отидох за един изпит, а изкарах два. Щяха да са три, но да не бъда алчна. Ако някой си търси повод да пие, да пие за мое здраве.
mitternacht
Истински студент - е не този, който задава въпроси, какъв изпит има днес, а този, който се интересува от другите, що за изпит е взел днес. (вицове.ком)
Drake
Ужъс ... в понеделник ще ми е изпита който ще ми определи оценката за 1-я срок по ИТ, а във вторник е олимпядата по АЕ на която ме записаха против волята ми ...