Търсене на постове: изпит

Костадин Костов
hippers
И последният изпит мина...
patblansh
@aftercollabz честито! на мен ми остава още 1 изпит другия петък :(
-=*****=-
mitternacht
...най-подобаващо.Срещаме се някъде с колегата и отиваме в квартирата.Идва събота и правя изпит.Прибирам се у дома, надявам се- позитивно настроен.Излизаме на..
patblansh
@antubis как мина изпита :)
Маруш "Луци" Денчев
antubis
Отивам на единствения си изпит този семестър.
patblansh
споменах ли че закъснах за изпита...с 40 мин, хахахах, имаше и такива дето дойдоха час след мене
Мартин Маринов
podmatrix
@Method-X честит взет изпит :)
В. Сотиров
sown
Утре ме чака тежък ден..Трябва да почвам подготовката за изпита по Комбинаторика /на който ме скъса Райчо/ Работата е мада-фака! :(
patblansh
уча за изпита утре, лекциите от американския учебник са толкова бозави...как ще ми обясняват какво е въпросник и анкета, авей!!... как да събера нерви за всичко
Светослав Стоянов
svetoslav
@notexist Да бе, то и аз имам изпит. Оня педал вчера не ми писа оценка, при все, че знаех и не спрях да му говоря и ме върна за събота отново..много ме хвана я
шУс!
notexist
@svetoslav обади се да се видим! аз в събота имам изпит и ще се прибирам насам в неделя. така че все ще намериш два часа за мен, надявам се.
Snoopy
blacksnoopy
Как може да имам изпит в неделя в 8 сутринта
пепи джелебова
1265447222658888.png patriciq
Клипове, снимки, музика :: "Индипендънт": Еврозоната е изправена пред най-тежкото си изпитание досега От Дневник … http://bit.ly/d8AbCp (via @svejo)
http://bit.ly/d8AbCp
Радослав
Soul4o
@alish нито съм карал курсове, нито съм ходил на изпити
Свилен Попов
svil4ok
Опа оправихме и изпита по Физика :-)
Страница: 58 59 60 61 62

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата