hippers
И последният изпит мина...
mitternacht
...най-подобаващо.Срещаме се някъде с колегата и отиваме в квартирата.Идва събота и правя изпит.Прибирам се у дома, надявам се- позитивно настроен.Излизаме на..
antubis
Отивам на единствения си изпит този семестър.
patblansh
споменах ли че закъснах за изпита...с 40 мин, хахахах, имаше и такива дето дойдоха час след мене
patblansh
уча за изпита утре, лекциите от американския учебник са толкова бозави...как ще ми обясняват какво е въпросник и анкета, авей!!... как да събера нерви за всичко
blacksnoopy
Как може да имам изпит в неделя в 8 сутринта
svil4ok
Опа оправихме и изпита по Физика :-)