mitternacht
Писна ми от изпити, суха и скучна материя, образованието като цяло, хилядата неща за правене в 10на дни, зъболекари дето ги няма, реално да съм сам и още...
patblansh
на изпит съм....чакам да ми пратят теста....спи ми се....стискайте палци
blacksnoopy
На изпитът днес от 25 въпроса имам 25 верни 8-)
sandprince
Още само ден и край с лекциите...ебати кефа. Пак Май месец, на държавен изпит. А, да и до тогава трябва да си свърша дипломната работа. Айляк...
sown
Дни на разочарование.. На 17ти отново съм на изпит по Комбинаторика.. ><