Търсене на постове: изпит

-=*****=-
mitternacht
Писна ми от изпити, суха и скучна материя, образованието като цяло, хилядата неща за правене в 10на дни, зъболекари дето ги няма, реално да съм сам и още...
Свилен Попов
svil4ok
@aftercollabz изпит, запой :) на мaйната си :P
patblansh
на изпит съм....чакам да ми пратят теста....спи ми се....стискайте палци
Snoopy
blacksnoopy
На изпитът днес от 25 въпроса имам 25 верни 8-)
Snoopy
blacksnoopy
Изпит :S
Иван Савков
sandprince
@R3sp3k7 леκции, изпит...пοследен ден :[
Snoopy
1264801650702223.jpg blacksnoopy
Днес от изпита. Забележете въпрос №11 :D
Иван Савков
sandprince
@randex епа взех ги, утре последния, Май месец - държавен изпит, дипломна работа ;)
Niks
@sandprince кво стана с университета? :) Ще вземеш ли изпитите, няма ли да ги вземеш? :)
invisible101
@wbgenetic взех един от най-гадните си изпити за цялото следване сиг с 5 :) представяш ли си:)
Иван Савков
sandprince
Още само ден и край с лекциите...ебати кефа. Пак Май месец, на държавен изпит. А, да и до тогава трябва да си свърша дипломната работа. Айляк...
В. Сотиров
sown
@Mality бяха тежки изпити.. :D на 17ти пак..
Yana
Yancheto
цяла нощ задачи*3 часа изпит + оценка+"Отличен 6" = Яна е доволна от себе си! :) Доволна съм от оценки заради сивото ми в-во, а не заради размера на сутиена ми!
yordanoff
Хаха, е гавра си е... като си помисля, че хардуерните паралелки още са в даскало и ги изпитват :D Дано свършат до 1-2 :D
В. Сотиров
sown
Дни на разочарование.. На 17ти отново съм на изпит по Комбинаторика.. ><
Страница: 59 60 61 62 63

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата