tedo92
Взех си от библиотеката книга за Visual C++, инсталирах си Visual C++... И всичко това с мисълта, че ще се занимавам с Visual Basic.
kamburoff
имам няколко идеи за вечерта-сега започвам с музиката, продължавам с малко спортуване на стадиона, гости придрожоно с бира и завършвам с книга в ръка...
tedo92
Привърших "Прекрасният нов свят" на Хъксли. Сега си свалям албумът на Мейдън - Brave new world, правен по тази книга.
kamburoff
Нова книга...Шогун. почвам я.
MARFI
Търся снимка на човек дето наднича в книгата/списанието/компютъра на друг. Пратете ми я като линк моля Ви...