mitternacht
БЕЗ ПАНИКА! "Пътеводителя" е една прекрасна книга за различните напечени положения.Също е и чудесен учебник по летене.
eyankulov
преобразувах 8,3GB BMP файлове в JPG-ове. И сега папката е 250MB. Ако се чудите кфи са тези толкова снимки- книгата "The easy way of electronics"
kamburoff
Нямате си и представа колко е освежаващо един студен душ след работа....! сега едно кафе и под завивката с книгата...
eyankulov
айде ще гледам Дон кихот за да мога да имам поне малка основа като почна да чета книгата
tedo92
В момента гледам на бюрото две купчинки - 1. книга за CorelDraw, "Прекрасният нов свят" и NGM и 2. домашни по английски. Някъде между тях е мишката...
siegheil
Започнах да чета новозакупената ми книга - "Аз бях лична охрана на Хитлер"
kamburoff
Край ! Давам си почивка! Ставам от компа и зад книгата!
tedo92
Току що привърших "Пилето" на Уилям Уортън. Прекрасна книга!
rhea
Самюъл Хънтингтън е починал. Мир на праха му. Велик учен и политолог. С кеф съм препрочитала "Сблъсъкът на цивилизациите" - много интересна книга.
BeautifuLDisasteR
Почнах да чета Железният светилник...интересна книга общо взето..имам още малко време за нея и после тръгвам по студа отвънка