mitternacht
Mмм дават "Голямото четене".Ето едно наистина неолигуфренско предаване за контраст на всички останали.Жалко, че вече позабравихме що е то "книга".
Hamaelleon
@man0l : към кое? книгата, тази и още 4 за НЛП са ми книжни
Hamaelleon
@man0l : преди да прочетеш тази е хубаво да прочетеш предишните му две.. тази са само упражненията.. резюмето на баев не съм чел, предпочитам директно книгата
joronedelchev
Купих си тази книга на Обама от книжарницата в мола, а чак сега се сещам, че съм я забравил в багажника на колата, заедно с едно списание.
mitternacht
Книгата е прекрасна!Единствено ме е яд, че я гледам като индианец, но въпреки всичко мога да разбера основните щрихи и да оставя допълнителното на фантазията си
mitternacht
Получих еротична книга.Това ако е намек ще съм на седмото небе, да си пия чая с един ангел.Как да не я налюбиш?!?!?!?!?!?!?!