Търсене на постове: книга

Леприкон
ZzZaPyr
@sandprince тая синята книга "Официален курс APS CS3" добра ли е ?
-=*****=-
mitternacht
Mмм дават "Голямото четене".Ето едно наистина неолигуфренско предаване за контраст на всички останали.Жалко, че вече позабравихме що е то "книга".
Иван Савков
sandprince
@oXteR защото все излиза някаква работа и не ми остава време.имам и книга ама...
Маруш "Луци" Денчев
antubis
Почнах да уча за изпита по Java от книгата вместо да си запаля NetBeans-а и да го направя напрактика ... мисля, че е време за кафенце :)
Владимир Комаров
Hamaelleon
@man0l : към кое? книгата, тази и още 4 за НЛП са ми книжни
Владимир Комаров
Hamaelleon
@man0l : преди да прочетеш тази е хубаво да прочетеш предишните му две.. тази са само упражненията.. резюмето на баев не съм чел, предпочитам директно книгата
Георги Неделчев
1229568822909177.jpg joronedelchev
Купих си тази книга на Обама от книжарницата в мола, а чак сега се сещам, че съм я забравил в багажника на колата, заедно с едно списание.
Владимир Комаров
Hamaelleon
@sentinel : да, ама примерите са на C++, т.е поне синтаксиса трябва да ми е ясен, иначе ясно, че е Библия книгата; има една друга подобна ситуация
Цветелин Павлов
sentinel
@Hamaelleon - ш-ш-ш бе! Книгата е за Design Patterns - не е за специфичен език - пишеш ли обектно ориентирано, трябва да имаш Библията! :)
Владимир Комаров
Hamaelleon
@sentinel : всеки работен ден ми е на една ръка разстояние тази книга.. но на мен C++ не ми е все още ни майчин, ни бащин език...
-=*****=-
mitternacht
Книгата е прекрасна!Единствено ме е яд, че я гледам като индианец, но въпреки всичко мога да разбера основните щрихи и да оставя допълнителното на фантазията си
Мартин
don-Martini
@sentinel, препоръчай някоя книга за изкуствен интелект, каквато и да е или в частност невронни мрежи. Като свършиш с учебника, подхвърли го насам, моля. :)
-=*****=-
mitternacht
Получих еротична книга.Това ако е намек ще съм на седмото небе, да си пия чая с един ангел.Как да не я налюбиш?!?!?!?!?!?!?!
Цветелин Павлов
sentinel
@cruzz16 (продължение) Мечо: Не, четох една готварска книга…. :D
Йордан
Qlamoff
@Snake аз пък чета книга... ама деба прецакаха мее :D
Страница: 58 59 60 61 62

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата