Silvina
Много готин ден днес на Панаира на книгата.
http://www.abk.bg/
sickornot
добро утро! ще пиша сега коментар върху 1 книга "едноминутният мениджър"- ама ми се спи още хаха
Hamaelleon
бях на есенния панаир на книгата в НДК - сега ще микроблогна в сайта
ryna
утре пристига ГОЛЯМОТО ЧЕТЕНЕ... чудя се коя книга да им подаря...
axeny
Каква организация е това? Една добра книга за PHP Coding не споделихте с батко Ви!!?!
axeny
Препоръчайте ми книга,която мога да закупя онлайн(ePay). Тематиката на книгата PHP и CSS. ТРЯБВАТ МИ За Аматьори