Rosh_twO
нова математика 10+4+8+8=28. ще напиша книга "Бисерите на еви!"
rhea
Приготвям се да си лягам. Тази вечер твърдо съм решила да си дочета книгата, че ми писна вече я мотая от средата на септември.
Rosh_twO
нали знаете в оня книга където се четат наредби ваканции и наказани? днес ме споменаха 2 пъти - за 100г независимост и 'родолюбие'-то. ..
Rosh_twO
този път се прибрах с грамота тениска(приличам на американско рапе с нея) и книга (за джон атанасов)
ryna
странен ден - сънлив, топъл, гладен, весел, любовен, тъжен, любовен, весел... сетих се за един любим мой откъс от една велика книга, който има време блог-нах го
NjoYko
Аз ли полудявам или ми искат 140лв за една книга ? Която дори не е преведена на БГ.....
aviatrix
@X7r3M1s7a loool каква е тая книга бе човек ?
yordanoff
Нормално ли е непреведена на БГ книга за ActionScript 2.0 да струва над 400лв?!?!
ablazed
свърших "Тютюн" - книгата у хубава, но Димов прекалява с тая Никотиана и влиянието й - мисля да изгледам и филма, иначе сега чета "Зеленият път" от Стивън Кинг
NjoYko
Чудя се да си взема ли една книга за JS и една за AJAX. Как мислите струва ли си ?
Nick
Eminem е издал втора книга с мемоари, носеща заглавието The Way I Am. Това определено е нещо, което бих прочел с удоволствие.
http://www.amazon.com/Way-I-Am-Eminem/dp/052595032X/ref=sr_1_3?ie=UTF...=8-3