kamburoff
неделя,радио, кафе, хубава книга....
Joshua1985
Готово гласувах за любимата си книга! , "Мост през вечността" от Ричард Бах. Препоръчвам я на всеки , който не я е чел.
georgimateev
книга за готвене на "бели бъбреци" от щрауси, коне и т.н. Смятааай!
http://lifestyle.ibox.bg/news/id_16487789
solveig
След 10 мин. се впускам в търсене на последната книга на STAR WARS, КОЯТО НЕ МОЖАХ ДА ОТКРИЯ НИКЪДЕ ИЗ КВАРТАЛА. За това се спускам към центъра
blackmore
Щастлив съм. Даже много. Колко малко му трябва на човек да е щастлив - малко верни приятели, малко хубава музика, малко... едно малко и... една издадена книга!