Търсене на постове: лято

svejo.net
1237196993514715.png svejo
Тази година, в разгара на лятото, в Созопол, ще се проведе IV издание на ММФИ (Международен младежки фестивал на изкуствата) "Музите".
http://svejo.net/home/link_summary/188635-Mejdunaroden-mlad...vata
Vercetti
Охо, святка се, гърми...екстра :) Наближава лятото КОПЕУЕТАА ! :) Само дето имам адски лоши спомени от миналата година, който още ме карат да се натъжавам! :(
patblansh
@Sham разбира се, това е хита от лятото в което кандидатстваше, шемет мой разсеян
Vercetti
Лятото наближава, трябва да се обикаля по магазините...а както ме мързи не знам как ще се помръдна...но има време...винаги времето ме окуражава! :D
                                                                                                                                                                                                                                                               
Drake
@svejo Свеж друг път :D Предпочитам лятото пред тая скапана зима
Лидия
LiDSoN
@Snooby ами при мен е малко наложително ...миналото лято сменяхме само дограма и латекс ...ама сега ще сменим малко цвета и изолация ;)
Denis Zhekov
Snooby
@LiDSoN и аз това лято ще се сдобия с нова стая, поне се надявам де :)
Лидия
LiDSoN
@Snooby и аз така си мислих но ще видим...това лято ще се прави ремонт в моята стая до тогава има още време :)
Denis Zhekov
Snooby
@LiDSoN и аз вече много искам да е лятооо
Лидия
1235807801207510.jpg LiDSoN
М...как искам да е лято :)
CarreraGT
Мляко на Фибела - Капучино, по погрешка налято в бивше шише от ракия и ето ти home made Baileys :) Ето така стават великите открития.
Георги
nickname778
@Manuel @Dr1nata от боулинг не чак толкова, ама миналата година лятото от 3 игри на пейнтбол за една бройка да колабирам :D
Лидия
LiDSoN
@sentinel ами от лятото е август месец някъде последно го преинсталирах
oXteR
Вижте моите снимки от лятото на 2008година
http://svejo.net/home/link_summary/168832-Fotografiq-ot-Todor-Georgiev
Йоана Николова
ladyjoana
само аз ли не се кефя на снежеца и искам да е топло и да е лято?
Страница: 64 65 66 67 68

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата