Търсене на постове: лято

Дацко Маринов
NjoYko
.. и ми напомня на лятото :(
Дацко Маринов
NjoYko
@h4ckY Браво! Аз това лято мисля да си търся някаква работа у Варна.
Лидия
LiDSoN
@elle лятото най-често ми се случва...срам ме ...от мързел гладна съм заспивала... :)
Стоян Николов
amigo
Даже са сетих че един приятел има да ми връща едни слънчеви очела още от лятото
Светозар Георгиев
voic4e
@cracking @man0l Този случай е изключение. Лятото на 2007-а в един сайт открих гаджето, с което имах най-яките емоции през живота си! :)
Иван Савков
sandprince
@Qlamoff имам такъв пъклен план, който смятам да усъществя през лятото ;)
Petya
Principessa
@kamburoff ЗАЩО ЧАК ЛЯТОТОООО! :( как се казва филма? year one? това ли е? :Р
Александър
kamburoff
@Principessa имаааа, гледа ли те се филм това лято?
Емануел (Емо) Янкулов
eyankulov
:D " новия албум на планета пайнер супер фючър мега лято пролет есен зима хитс…"
Георги
FeelTheFear
Айде блогъри ще се видим на лято :D Наще ся ще ма изядат за хубавите ми оценки :-)
Владимир Комаров
Hamaelleon
@LiDSoN : споко, аз си имам една взривоопасна марс-уран опозицийак в хороскопа и редовно се пребивам :D ма от лятото на 2004 като се пребих в банята не съм
Йордан
Qlamoff
@JoKs аз съм на 13- лятото, което мина ходих на интервю за работа ;) но даскалото...
Drъnata
Dr1nata
Хапнах няква риба и беше толкова вкусна, че се сетих за лятото, плажовете, бирата...
Ruslan Trad
Sham
Айде малко да сменя аватарите :) снимка от лятото, място: ресторант в Стария Дамаск :)
Радослав
1232053341324588.jpg Soul4o
липсва ми лятото... искам пак на море :D
Страница: 65 66 67 68 69

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата