Търсене на постове: лято

Yana
Yancheto
още чай, още финанси :) искам плаж, слънце, коктейлче от кокосов орех с чадърче и релакс с хубава книга :) лято, лято...
Лидия
LiDSoN
@h4ckY и аз незнаех до миналото лято...за първи път я видях в Хърватска и много се иненадах, но няма разлика с нашата си...никва бих казала, все е Кока Кола ;)
Angelo
Добре, че няма да излизам до лятото ...
Snoopy
1231346512771162.png blacksnoopy
Това е от лятото на 2006, когато съм се опитвал да бъда дизайнер :D
ирина
ryna
вторият опит да бъде замъкната на пързалката отново се оказа неуспешен - тея мъже са луди навън е -4 C, кога ще дойде лятото?
Лидия
LiDSoN
@man0l посни на кукуво лято .... :) посни са колкото аз съм негърка ! :D
Цветелин Павлов
1229783949254482.jpg sentinel
Лятото ми липсва повече през зимата, отколкото зимата през лятото... оО
Йордан
Qlamoff
Отбора ми вече си има и дизайн за сайта... остава да се кодира и да купя домейна и да го пуснем. Това лято ще се ходи на турнири 24/7 :)
http://yalamov.biz/projects/increative_games_team.png
yordanoff
@eyankulov прав си...; @notexist тва е за лятото, не за зимен, дъждовен ден ;)
Rosh_twO
сетих се за онова куче, което ходеше по мен лятото. липсва ми
Емануел (Емо) Янкулов
eyankulov
@Hamaelleon но ся да си призная не съм близвал бира от края на лятото. (лятната ваканция де)
Невена Танева
THE_LAST_ANGEL
Преди малко се върнах от кафенце с едни приятели от лятото. Припомнихме си много случки и също така разбрах доста пикантни клюки:D. Беше супер :P:P:P
Мануел Симеонов
Manuel
Лятото дойде по-рано тази година в Пловдив.
Георги
nickname778
@svejo хах, страх ме е от акули и за тва не ходя на Карибите лятото:).Сори ако съм прозвучал грубо, не разбрах че имаш фобия и те е страх от 8 краки канибали :)
Йордан
Qlamoff
@blacksnoopy мда е :D Лятото съм му нарисувал нов дизайн- матирана синя боя и тук там бяла на някой елементи... Супер ще стане.
Страница: 66 67 68 69 70

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата