Angelo
Добре, че няма да излизам до лятото ...
ryna
вторият опит да бъде замъкната на пързалката отново се оказа неуспешен - тея мъже са луди навън е -4 C, кога ще дойде лятото?
sentinel
Лятото ми липсва повече през зимата, отколкото зимата през лятото... оО
Rosh_twO
сетих се за онова куче, което ходеше по мен лятото. липсва ми
Manuel
Лятото дойде по-рано тази година в Пловдив.