Търсене на постове: лято

Лидия
1227986722438744.jpg LiDSoN
Искам на плаж...слънце, море, малки бели облачета ... м... искам пак да е лято...
Лидия
LiDSoN
Искам да е лятоооооо ....
Petya
1227743321204614.jpg Principessa
Айде малко да си спомним за лятото в тоя студ :)
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
@Sham полято с студена лимонада ^^ :)
Лидия
LiDSoN
@iVoka далечко сме от лятото ... искам една хубава почивка в....Куба ... :)
Жорж Ганчев
iVoka
@LiDSoN - и аз искам да е лято, ама няма да е скоро :(
Лидия
LiDSoN
Оф...трябва да излизам ... а как не ми се мърда ... :( пак на студено ... искам лято !!!
Мануел Симеонов
Manuel
Много обичам студеното време, имам чувството, че съм единсвения, който му се радва повече отколкото на лятото и жегата :)
ameli
@Bibcho не ти се сърдя,че плагиатстваш идеята ми от тва лято за картичка в бутилка ;) ..само че искам да се знае у кого са правата!!! :P
шУс!
notexist
@A123 така е, обожавам да пътувам :) лятото се грабнах и ходих до плевен за по едно кафе и се прибрах.. беше много забавно :)
ceco
pizzaBoy
оффф не бе, отиди си лятото и дойде есента,което ме подсеща... greenday - wake me up when september end поздравче :P
The Bot
bot23
[ff123] любимата песен на Жоро за лято 2008, мноооого радва!!! (via Blog) http://tinyurl.com/6kd2kw
Огнян
1225550267772709.jpg kregma
Разглеждах едни снимки от лятото и попаднах на тази и си припомних как ужасно ми се лети пак и колко хубаво беше:>
The Bot
bot23
[bgblogs] SimpleStudio конкурс: Краят на лятото (via Blog) http://tinyurl.com/55w5jr
Йордан
Qlamoff
@Rx-Ende не бе ти луд ли си... За сега не. Като дойде лятото тогава :D
Страница: 67 68 69 70 71

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата