Търсене на постове: лято

Ruslan Trad
Sham
Леле каква арабска чалга слушам...последно я слушах лятото в Дамаск ...
Велислав
_vin_
Ето една готина песничка, която ме връща към лятото на миналата година :) хехех :
Sunny
Miroslava
Липсва ми лятото, слънцето, морето, красивите нощи и безбройните небесни звезди.. :(
Йордан
Qlamoff
Лятото бяха направили от данъчната инспекция проверка в магазина на бащата и са написали акт. Сумата възлиза от 1000 до 15 000 лева... Още не се знае колко...
Ruslan Trad
Sham
@A123 не ,там ходя лятото само при роднините си.В София живея по попринцип, защото уча тук :)
Слави
kudos
отива си лятото, идва есента...
Гергана
Geri
добър дееен!готино циганско лято :P
The Bot
bot23
[bgblogs] Краят на лятото (via Blog) http://tinyurl.com/4z7r49
Дарин Дончев
museau
Мразя есента!Нито топло,нито студено!Мрачно, влажно,скучно и тъпо време!Все пак излизам ма-а-а-лко да видя свят и света да види звяр! Обичам лятото и пролетта !
Snoopy
blacksnoopy
@bubulinka Аз съм свалил 8 през лятото :S Като по принцип съм слаб.. :S
AM
1223321124575421.jpg Mishef
Пратиха ми една моя снимка от Зангадор това лято :D
Лидия
LiDSoN
@cruzz16 евала.... ;) искам да е лято и да съм на плажа ... мога цял ден да се излежавам на слънчице ... :) Ай с мен ;) :D
Snoopy
blacksnoopy
тва лято мн зле. отслабнал съм с 10 кг :s а не съм едър тип..
Ruslan Trad
Sham
от както баща ми е в България има нещо,което обожава -туршията :D това лято учехме роднините в Сирия на туршии,чушки с боб,пълнени чушки,чушки с чесън...
Мира
mirka
@elle ами нямам нищо против,но може да стане едва другото лято!преди това няма да си идвам в България!в събота летя за Мюнхен и няма да мърдам до раждането ;)
Страница: 68 69 70 71 72

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата