Sham
Леле каква арабска чалга слушам...последно я слушах лятото в Дамаск ...
Qlamoff
Лятото бяха направили от данъчната инспекция проверка в магазина на бащата и са написали акт. Сумата възлиза от 1000 до 15 000 лева... Още не се знае колко...
kudos
отива си лятото, идва есента...
museau
Мразя есента!Нито топло,нито студено!Мрачно, влажно,скучно и тъпо време!Все пак излизам ма-а-а-лко да видя свят и света да види звяр! Обичам лятото и пролетта !
blacksnoopy
тва лято мн зле. отслабнал съм с 10 кг :s а не съм едър тип..