Търсене на постове: лято

BuKToP
времето е добро... циганско лято :) идеално за разходка!
Гергана
Geri
хубаво е лятото да бъдеш на мореееее! :S
Владимир Комаров
Hamaelleon
отиде си лятото ей...
Георги
nickname778
@plami аз за пръв път от 10 години два дена подред спя с пижана ...... ама новото ми местоживеене е адски студено - лятото беше супер яко, ама сега е ужас :(
Гергана
Geri
@NjoYko релаксирах лятото... с водка в лявата и бира в дясната рака :D сега е време да си стегна дупето! :D петък..ще фиркам на воля ...хихи
Лидия
LiDSoN
@nickname778 всяко време става ...кво е тва пролет, лято, зима ... когато дойде дойде :) то не пита :D
Валентин
troqneca
@Angelo а бай дъ уей лятото не е свършило още .. теоретично поне ..
Angelo
@BeautifuLDisasteR Права си за това, че след зимата следва лятото, ама не в тази държава ;)
BeautifuLDisasteR
@Angelo няма ... а после след зимата следва лятото и така
Angelo
Абе преди зимата нямаше ли друг сезон? Или след лятото следва зима?
kypidoncheto
@cruzz16 прясното мляко е хипер супер гадно :( нека да е лято за да пием кола и водка :) Ухахахах
kypidoncheto
@cruzz16 ако неискаш да ходиш за (топло) прясно мляко ще е по добре да е лято НАЛИ???
kypidoncheto
@cruzz16 аз се още мисля че трябва да е лято,и никой няма да може да ме накара да СИ променя решението /гледай каква яка песен ;)
kypidoncheto
@cruzz16 добре , начи тогва ще е по-добре да е лято :) нали?
Йордан
Qlamoff
@ejankulov не знам предполагам в техен сървър, че ние наш не държим от миналото лято, когато официално спряхме да играем по турнири като отбор... Нз просто...
Страница: 69 70 71 72 73

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата