Marico
Ако в момента ви е студено, вижте това! Нека да е лято!
hippers
Добре, бе, оня ден беше лято... К`во стана изведнъж?!
Qlamoff
абе цяло лято само 2-3 поръчки, а сега 1 прая 2 нови... не знам прост...
rhea
Хич не им е лесно на братята Американци. Ако всяко лято мен ме брулеха такива неща - стягам куфарите и някъде към западна Европа. Не е живот това.
Istinsko
Аре @man0l -е и аз ти пожелавам успех щото иначе тряя си търся друг суквартирант а все пак цяло лято ти пазих място при мен
theheaven
Cheers за отиващото си лято..
stylius
По-малко от седмица остава до най-голямото събитие на лятото - 6-тото издание на Zone Networx The House Party.