JaG_
Голям спек това лято и днес е поредния ден показващ го... Добре, че е петък и довечера ще се натикам запоследно с тайфата преди да се пръснем из университетите
svil4ok
Каква драма: цяло лято Манчестър Юнайтед искат да вземат Бербо и броени часове Сити да вземе да го купи? Немога да повярвам чак ако стане така...
bajanaka
това лято беше още по тъпо от предното
stam85
Отново лятото свърши. И сега изпити изпити изпити....