Търсене на постове: лято

AM
Mishef
@man0l лудница е там, но това лято кисна по коктейл барове повече и в Шоколад/Лозенец :)
AM
1219514545571456.png Mishef
Тази вечер съм на Зангадор, може би за последен път това лято! Към 10 трябва!!! да ме вземат и да вървим да се запукваме някъде преди диско :)
http://ikiten.net/index.php?option=com_content&view=article...d=57
Ели
Po3u
Върнах се от Смокиня. Отново. Но този път май за последно това лято. Вече ми липсва всичко, свързано с това място. Обичам го. Емоционален срив!
yordanoff
@Qlamoff "Кажи лято" фотоконкурс на Германос.. пф.
http://hristof.com/?p=16
Silvy
@mila Неееее, не се пише слято :)
mila
@Silvy мдаа даже и слято се пише :)
Serjo
Serjo
@Weed ,не сега лятото с приятели ;)
Martin_Rusev
Готино лято. Не отидох на почивка. Работих здраво и ще ми платят през септември. Българи какво да ги правиш.... Мизерници :)
Axel
axel
Няма ли да свърши тва лято най после... Писна ми от жеги...
Mariyan
Нещо лятото прави много мързеливи хората. В Интернет няма почти нищо интересно, а навън не ми е забавно, а да и ми е жега.
Любомира Новачкова
bubulinka
Най-вървежен, така ли? Най-вървежен, внимавай, как след мене ще тръгнеш още от сега! хахахаха тва лято много яки песни излизат....
yordanoff
@ejankulov е не го догледах, заспах. Довечера :) Иначе от почти 5 месеца насам преди 12 не съм си лягал, А лятото - преди 3 :D Не ми се спи просто :)
Цветелин Павлов
sentinel
@_GaN_ - малей как ми се ходи там... Две години стана откак не съм стъпвал там... А от Джендема през лятото по-красиво място няма!
BeautifuLDisasteR
@RMPG аз пък само нови, но тъй като се изчерпаха тези които искам да гледам почвам по-старички. Незнам какво ми става, но това лято само филми гледам
Екипа на Лаптоп.БГ
laptop
Не бяхме писали скоро, не оставеше време. Все пак е лято и морето иска да ни види и ние него
Страница: 72 73 74 75 76

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата