sentinel
@X7r3M1s7a - зимата - най-студено, лятото най-горещо, пролетта - най-много валежи, есента - най-много кал... (шегувам се) Обичам си Русе.... :-)
georgimateev
@eli4ka аз за първи път няма да си ходя лятото... Точно миналото лято ми беше последното прибиране и след т'ва си казах....
Enchanted
Отвратително е да си болен през лятото! Не ме свърта на едно място, а всичко ме боли...
GeorgeSG
Открих лятото! Голям кеф :-)
leonartis
Зачетох се в 1968bg.com за Пражката Пролет и Софийското лято. Събрани са интересни материали - текстове, снимки, видео, аудио.
stankoff
@man0l Точно лятото на никой не му се пише :|