Търсене на постове: лято

Цветелин Павлов
sentinel
@X7r3M1s7a - зимата - най-студено, лятото най-горещо, пролетта - най-много валежи, есента - най-много кал... (шегувам се) Обичам си Русе.... :-)
Стилиян Стефанов
stylius
@sentinel Мда, пък зимата обикновено е най-студена. Просто града ни е такъв, че няма възвишения да спират топлите ветрове през лятото и студените през зимата.
yordanoff
@sentinel при вас е интересно. Зимата най-студено, лятото най-горещо :D
Йордан
Qlamoff
@RMPG Аз съм си на море през цялото лято да Ви е яд :D:D:D
Георги Матеев
georgimateev
@eli4ka аз за първи път няма да си ходя лятото... Точно миналото лято ми беше последното прибиране и след т'ва си казах....
Невена
Enchanted
Отвратително е да си болен през лятото! Не ме свърта на едно място, а всичко ме боли...
Георги Гърдев
1217321938176903.jpg GeorgeSG
Открих лятото! Голям кеф :-)
Красимир Крумов
leonartis
Зачетох се в 1968bg.com за Пражката Пролет и Софийското лято. Събрани са интересни материали - текстове, снимки, видео, аудио.
Иво Станков
stankoff
@man0l Точно лятото на никой не му се пише :|
Мартин Маринов
podmatrix
@Rx-Ende и аз съм така особено лятото.
AM
1216466532632434.jpg Mishef
След теста с "Красивите жени знаят къде" стана ясно, че лятото на всеки му се гледат мацки без горнища :)
http://ikiten.net/index.php?option=com_content&view=article...d=57
Георги Гърдев
GeorgeSG
@X7r3M1s7a беше правил "100 Филма, които ще гледам това лято (2007)". Аз май тая година ще направя "100 бири, които ще изпия това лято". Наздраве с Heineken :)
Георги Гърдев
1216042319955954.jpg GeorgeSG
@blacksnoopy, и ние с баща ми обмисляме да си вземем кола това лято.. Ако имаш предложения няма да откажа :) Аз съм навит на Hyundai Coupe 1,6 || Peugeot 406
Мира
mirka
и на това ако му се вика лятооо :( 14 градуса и дъжд :(
Мира
mirka
само още два дни зор и после вече ще можем да се наслаждаваме и ние на лятото ;)
Страница: 73 74 75 76 77

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата