Търсене на постове: лято

Красимир Крумов
1215606391416008.jpg leonartis
Богдан ме изненада със снимка на Агата от лятото на 2005. Естествено на тате гарджето е най-... Хаха...
velial
Ле ле усещам вкуса на лятото...и ся с новия фотоапарат направо този вкус е по-сладък от всякога...как ще се отдам на снимане иих мечта.. :)
Цветелин Павлов
sentinel
Страшно много обичам вечерня вятър лятото (когато е на река пак ли бриз се казваше)..
Жорко
someone
Лош човек е измислил работното време, лятото, зимата, топлата бира, кафето със захар, америка, циганите, изпражненията и други такива гадости. Компютрите също.
Красимир Крумов
leonartis
Всеки ден по 3-5 души влизат в блога ми търсейки информация в Гугъл за Хотнишкия водопад. Приятно място, особено сега през лятото. До Велико Търново е.
Дацко Маринов
NjoYko
Охх оххх изоставам със срока а работата никак не върви :( Не знам чак какво да правя а имам броени часове да предам проекта иначе губя парите за лятото :(
Любомира Новачкова
bubulinka
много обичам да си кисна сама вкъщи през лятото. Обикалям си къщата с танцова стъпка по къси панталонки и сутиен... И само кучето ме гледа странно
Свилен Попов
svil4ok
След 10 минути заминавам за Балчик. Към края на Август, началото на Септември ще се завърна. Ае и цяло лято да купонясвате :P :) Чао
Светозар Георгиев
voic4e
@Hamaelleon мерси! :) На мен не ми се работи, жена няма да видя (щото се изнесох от София) идея си нямам как ще изкарам лятото, но ще измисля нещо ;)
Владимир Комаров
Hamaelleon
@voic4e: успех! :) аз това лято отпуска няма да видя.. само съм намислил през уикенд да забягвам извън София..
yordanoff
Това лято ще се разбием от работа :D Ще започна да отказвам проекти, не мога да смогвам, баси :D
Joshua1985
За последно ви пиша от БГ, утре съм в Испанията както и следващите 3 месеца. Нека това лято бъде най-хубавото досега за всички ни и помнете Хубавото предстои.:)
Joshua1985
@SaTaSi Заминавам за лятото малко да поработя и да видя приятелите там и така пък на есен с песен втора година в университету, хахах.
yordanoff
Имам проект по който ще работя цяло лято (е отделно ще си имам и други : )), но пък парите определено си заслужават!!
yordanoff
Мисля да се абонирам за .net, защото лятото ще е по-трудно снабдяването ми с него (мързел..)
Страница: 74 75 76 77 78

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата