leonartis
Богдан ме изненада със снимка на Агата от лятото на 2005. Естествено на тате гарджето е най-... Хаха...
sentinel
Страшно много обичам вечерня вятър лятото (когато е на река пак ли бриз се казваше)..
someone
Лош човек е измислил работното време, лятото, зимата, топлата бира, кафето със захар, америка, циганите, изпражненията и други такива гадости. Компютрите също.
leonartis
Всеки ден по 3-5 души влизат в блога ми търсейки информация в Гугъл за Хотнишкия водопад. Приятно място, особено сега през лятото. До Велико Търново е.
bubulinka
много обичам да си кисна сама вкъщи през лятото. Обикалям си къщата с танцова стъпка по къси панталонки и сутиен... И само кучето ме гледа странно
yordanoff
Имам проект по който ще работя цяло лято (е отделно ще си имам и други : )), но пък парите определено си заслужават!!
yordanoff
Мисля да се абонирам за .net, защото лятото ще е по-трудно снабдяването ми с него (мързел..)