mihail
Много голяма жега - ужас Как ще я караме това лято пак ???
voxy
що за фенове да се опаковат с найлон през лятото заради ситен дъждец - френски фенове
MARFI
Това време да се ориентира или към лято или към мусонен сезон!
valbg
Ша ла ла ла - лято е, лято е
moonpearl
На всички пожелавам слънчево лято, че нещо този дъжд ме нервира!
joronedelchev
Софи Маринова и Устата - Чужди устни. Този пич за поредно лято ще има два хита в чалгатеките и по телевизите.
http://bgplayboy.blogspot.com/2008/06/face-to-face.html
Joshua1985
Разцъквам си аз в синоптик.бг и кво да видя в момента в Якоруда е минус 1 градус. Ужас. Тва е нечовешко уж , а уж е лято. аууу
torashko
Оф нещо напоследък усещам, че пак съм зациклил както всяко лято. Все едно и също. Май трябва да си намеря работа, ама БТВ още не си търсят нов шеф...