Joshua1985
Едно парче от миналото лято което все още радва.
torashko
Честит празник на всички, много усмивки и весели игри през лятото !!!
lazyfactory
@cruzz16 ,елемтарно ще повторим като дойде истинското лято,групово,сички кокошки :П:П ,хаххахааааааааааааааааааа,представи си ни такаааааааааа ,хехе
lazyfactory
@cruzz16 ,а стига ве,е това е последното ,за което се сещам :П:П,мислех,че си в депресия,щото ще те водя на море тфа лято :П
yordanoff
Това лято май няма да издържа на селянията, ланците, моторите и шибаните тъмни очила.
madmaster
Май в офиса ще правим лятото таратор - леген с кисело мляко, 10 кила намляни краставици, орехи и чесън... муцка. Да живеят студените сървърни помещения.
Vall_Bs
С настъпването на лятото започна промяна и на аватарчета! В Бургас вече нистина замириса на МОРЕ!