@bubulinka Какво говориш..- само летният сезон ми се върти в главата.Дори снощи сънувах как се пека на плажа,как плувам ли плувам ах... ЛЯто, сладолед, мъже..
Няма ли вече времето да се оправя :? Писна ми да е толко променливо времето...А и най-тъпото е че от тези промени всичко ме боли Искам да е лято ... плаж..