Търсене на постове: лято

yordanoff
Баси колко работа има и ще има, супер! Имаме супер идейки и ще има работа за цяло лято!
Невена
Enchanted
@bubulinka Какво говориш..:(- само летният сезон ми се върти в главата.Дори снощи сънувах как се пека на плажа,как плувам ли плувам ах... ЛЯто, сладолед, мъже..
Антоан
toonito
Мама ми вика, че съм простак. Вярно ли е? :( @Bulgarism и на мен ми разлято.
Martin_Rusev
Знам какво направи миналото лято. Направи ужасен сайт ........ Мамка му
ТЕСТ ТЕСТОВ
Lam40
Ходих да се подстрижа, супер късо :P лято идва, няма нужда от много коса.
svejo.net
svejo
@MARFI, аз преди 2 години изкарах горе-долу по този начин цяло лято - работа на 2 места през деня и вечерта напиване с приятелката :) - всеки ден :)
AM
Mishef
@Po3u и аз за лятото планувам още 1 такова събитие, но ще почакаме и ще видим, че не зависи само от мене :)
iliancheto
Няма ли вече времето да се оправя :? Писна ми да е толко променливо времето...А и най-тъпото е че от тези промени всичко ме боли :( Искам да е лято ... плаж..
Боряна
bnenova
Ей колко е яко цял ден почти нищо да не направиш... :) ако беше и лято да се метна на някой плаж, щастието щеше да е "редко" :) хахах
sisi
sisito_uf
уфффф, още пия кафе и пуша цигарки, ама работа ме чака, лошо, че ме и мързи много. Да идва лятото, защото през пролетта много ме мързи, кофтииии...;)
Ив
rhea
Това лято наистина се очертава тежък метъл. Щом и Соната Арктика и Апокалиптика ще са в Каварна...ох, страхотен кеф.
Мануел Симеонов
Manuel
Бтв, май забравих да се похваля: вече съм официално сертифициран Lifeguard! Ще ги видя тия щати лятото :)
Валентин
Vall_Bs
как сте с новото време? така по-бързо ще дойде лятото
Боряна
bnenova
Искам да е лято и да джапам по хладния плясък на някой плаж, обливан от морската вода в приятна лунна нощ...
Роси
Djubra
Кога ще дойде това лято? Жегата, плажовете, потниците и...студената бира?!
Страница: 76 77 78 79 80

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата