@svejo еее тамън си мислех за "Слънце мое". И ПАК ми се приходи на море!!! ... Тази година лятото нещо ме хвана още през Февруари Леле а как ми се спи още...
@Nick, само тебе любя на света, ти ще си завинаги в моята душа! Без значение лято, без значение зима - желание към тебе все ще има! Ти си моята любов, ти си суп