Nick
Излежавам се на плажа в Несебър. Ако телефонът ми беше водоустойчив щях да микроблогвам от морското дъно.
zhesto
Инсталирах си микроблог. 10x 0crew. Добавих online кирилизация (фонетична и bds) за коментарите и post-овете (виж зеленото бутонче над текстовото поле).
http://blog.my32.net/
rhea
Заключение на Ив: Работата влияе зле на микроблогването. Особено като нямаш личн комп на мястото и място да си поставиш спокойно лаптопа.