stylius
Лека нощ на всички микроблогъри.
BaDJoOOOoOOo
като ми е дошла музата... ше поразсъждавам... някой прави ли разлика между микроблогинг сайт и сайт за запознанства????
greentechbg
Добре дошли в нашият микроблог в edno23.com!
leonartis
Честита баня на колата. Измих "Пижо", че беше станал мърляв до неузнаваемост и утре в 4 сутринта ще му бия камшика. Следете маршрута, ще микроблогирам.
georgimateev
всички чатъри и микроблогери намират PhotoShop за неморален софтуер