A123
от както съм се събудила чета една книга...активно почивам и не ми се мърда никъде....поне за сега...изключила съм си телефоните,скайпа...абе всичко
bubulinka
снощи заспах с Хари Потър върху главата, по едно време като се размърдах така си наших окото точно в ръба на корицата, че ми прилоша....
ZzZaPyr
Днеска ви позабравих. Еми кво правя - основно чета блогове, не съм мърдал, всички заминаха на някъде и няма с кой.
bubulinka
не мога да обясня на сестра ми, че не искам никакви пърхащи, блестящи, мърдащи и въобще правещи каквото и да е елементи в хедъра на сайта си....
ZzZaPyr
Хапвам яйца с извара, и нещо като таратор само че пак с извара вместо кисело мляко. Пак се зарибих да качвам кила. И се тъпча ли тъпча а маста не мърда..
YanaMitseva
два дни не съм мърдала от вкъщи! време е да изляза, тъкмо ще разходя малкия.
stefcho
надуха ми главата, колко бил добър новия филм за батман. дали да не си размърдам задника до киното ..
leonartis
Две линейки минаха по "Ришки проход" посока изхода на града, но докато не изям шопската не мърдам. Десо Райчинов отишъл да провери какво е.